Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 10589806 krát)
Diddi
Host
« Odpověď #510 : Říjen 30, 2013, 04:01:48 pm »

A třeba na severu Čech bylo bytů dostatek atd.

Vsadim se, ze ve vychodnim Nemecku je jich vic. Škleb
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #511 : Říjen 30, 2013, 04:03:17 pm »


 Smích Tak fakt nevím, kdo tady uráží Smích Smích

Divila bych se, kdyby tomu tak nebylo.
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #512 : Říjen 30, 2013, 04:05:49 pm »

A třeba na severu Čech bylo bytů dostatek atd.

Vsadim se, ze ve vychodnim Nemecku je jich vic. Škleb

Jenže s tím rozdílem, že tenkrát byly v severních Čechách nejen byty ale i ta práce... Zajímalo by mě, kolik je ti let Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #513 : Říjen 30, 2013, 04:10:45 pm »

A třeba na severu Čech bylo bytů dostatek atd.

Vsadim se, ze ve vychodnim Nemecku je jich vic. Škleb

Jenže s tím rozdílem, že tenkrát byly v severních Čechách nejen byty ale i ta práce... Zajímalo by mě, kolik je ti let Smích

Hm, asi proto jsme ti tam dala toho sklebiciho smajla.
 Protoze mi prijde naprosto mimo misu srovnavat nesrovnatelne.

Kolik je mi let? No asi dost, kdyz uz, (bohuzel) dost pamatuju. Tebe zajima, kde bydlim, kolik je mi let, co bys jeste potrebovala vedet?
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #514 : Říjen 30, 2013, 04:22:35 pm »

A třeba na severu Čech bylo bytů dostatek atd.

Vsadim se, ze ve vychodnim Nemecku je jich vic. Škleb

Jenže s tím rozdílem, že tenkrát byly v severních Čechách nejen byty ale i ta práce... Zajímalo by mě, kolik je ti let Smích

Hm, asi proto jsme ti tam dala toho sklebiciho smajla.
 Protoze mi prijde naprosto mimo misu srovnavat nesrovnatelne.

Kolik je mi let? No asi dost, kdyz uz, (bohuzel) dost pamatuju. Tebe zajima, kde bydlim, kolik je mi let, co bys jeste potrebovala vedet?

snad raději nic
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #515 : Říjen 30, 2013, 07:05:49 pm »

Dorotka asi tak...kazdy mal pracu mal kde byvat bezdomovci neboli..boli zle stranky..vlastne tie dve najvecie..keby komanci urobili to co byvala Juhoslavia,ze ludi by pustili na zapad robit a cestovat malo kto by tam ostal...ludi vzdy taha to zakazane...pametam si ako kedysi susedia unas na dedine sa navstevovali...gulas spolu robili opekali...uplna ina atmosfera bola..v parku unas na dedine sa robili junialesy..ludia boli viac otvoreny...dnes kazdy pred kazdym boci...ludia sa predbehuju kto ma viac...ake ma auto a ine matrialne veci...nikto z nikym nechce mat nic...vztahy v kapitalizme medzi ludmi aspon vo vychodnej europe su teraz hroza a des ked to clovek porovna co bolo...a cirkev keby komanci neprenasledovali ...ked sa spytas starsich ludi 9z 10 povedia zilo sa mi za byvaleho systemu lepsie.Som zvedavy co budu vraviet dnesni dorastenci tzv demokrati ked budu starsi nikto ich nebude chciet zamestnat a stat im da 62,50euro a ztoho ani elektriku nezaplatia a inkaso...pojdu sa past ako ovce...ako slobodne ovecky co zomru od hladu.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #516 : Říjen 30, 2013, 07:09:55 pm »

Deti v skole mali taku disciplinu spominam si,ze nitko sa neodvazil povedat ucitelovi ty chuj ci nieco podobne...akot od nes cigani ci ine deti robia ...deti sa dnes predbiehaju kto ma znackove oblecenie...ved to je uplne hroza co sa dnes deje..pocul som zazitky od uciteliek ze dnes dieta z bohatsej rodiny povie tomu z chudobnej smrdi chod prec a podobne....staci si pozriet modre z neba...a uvidite stat dnesnej spolocnosti.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #517 : Říjen 30, 2013, 09:16:58 pm »

Dorotka asi tak...kazdy mal pracu mal kde byvat bezdomovci neboli..boli zle stranky..vlastne tie dve najvecie..keby komanci urobili to co byvala Juhoslavia,ze ludi by pustili na zapad robit a cestovat malo kto by tam ostal...ludi vzdy taha to zakazane...pametam si ako kedysi susedia unas na dedine sa navstevovali...gulas spolu robili opekali...uplna ina atmosfera bola..v parku unas na dedine sa robili junialesy..ludia boli viac otvoreny...dnes kazdy pred kazdym boci...ludia sa predbehuju kto ma viac...ake ma auto a ine matrialne veci...nikto z nikym nechce mat nic...vztahy v kapitalizme medzi ludmi aspon vo vychodnej europe su teraz hroza a des ked to clovek porovna co bolo...a cirkev keby komanci neprenasledovali ...ked sa spytas starsich ludi 9z 10 povedia zilo sa mi za byvaleho systemu lepsie.Som zvedavy co budu vraviet dnesni dorastenci tzv demokrati ked budu starsi nikto ich nebude chciet zamestnat a stat im da 62,50euro a ztoho ani elektriku nezaplatia a inkaso...pojdu sa past ako ovce...ako slobodne ovecky co zomru od hladu.

Podobny projev mel Miloš Jakeš....  Smích
A taky kazdy politruk...
Agitatore  Šok
Ty si dnesni dorostenec a co povedas Ty... des...  Smích
« Poslední změna: Říjen 30, 2013, 09:19:09 pm od jirike » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #518 : Říjen 30, 2013, 09:28:20 pm »

Deti v skole mali taku disciplinu spominam si,ze nitko sa neodvazil povedat ucitelovi ty chuj ci nieco podobne...akot od nes cigani ci ine deti robia ...deti sa dnes predbiehaju kto ma znackove oblecenie...ved to je uplne hroza co sa dnes deje..pocul som zazitky od uciteliek ze dnes dieta z bohatsej rodiny povie tomu z chudobnej smrdi chod prec a podobne....staci si pozriet modre z neba...a uvidite stat dnesnej spolocnosti.

Az budes mit jednou deti poznas realitu...
Ze neni vsechno tak jak povedala jedna ucitelka...  Mrknutí
A pokud se nekdo nemeje a smrdi taky mu to reknu  Mrknutí
Drive to byli plísňove dziny a kozichy z norka  Smích
Vetsina vseho je uplne stejna...
Jen s jinyma vecma
« Poslední změna: Říjen 30, 2013, 09:31:21 pm od jirike » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #519 : Říjen 30, 2013, 09:40:28 pm »

Skus Jirike vysvetlit tym 400 tisicom ludom na sk bez prace ako sa maju dobre...a tim co odisli za lepsim zivotom za hranice...kapitalisto  Smích
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #520 : Říjen 30, 2013, 09:41:20 pm »

....pametam si ako kedysi susedia unas na dedine sa navstevovali...gulas spolu robili opekali...uplna ina atmosfera bola..v parku unas na dedine sa robili junialesy..ludia boli viac otvoreny...dnes kazdy pred kazdym boci...ludia sa predbehuju kto ma viac...ake ma auto a ine matrialne veci...nikto z nikym nechce mat nic...vztahy v kapitalizme medzi ludmi aspon vo vychodnej europe su teraz hroza a des ked to clovek porovna co bolo...a cirkev keby komanci neprenasledovali ...ked sa spytas starsich ludi 9z 10 povedia zilo sa mi za byvaleho systemu lepsie.Som zvedavy co budu vraviet dnesni dorastenci tzv demokrati ked budu starsi nikto ich nebude chciet zamestnat a stat im da 62,50euro a ztoho ani elektriku nezaplatia a inkaso...pojdu sa past ako ovce...ako slobodne ovecky co zomru od hladu.
Citace

Tomu bych ani neveril co vsechno se deje u Vas na Slovensku...
A sem rad ze v ČR to znam a pametam jinak...  Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #521 : Říjen 30, 2013, 09:45:40 pm »

Skus Jirike vysvetlit tym 400 tisicom ludom na sk bez prace ako sa maju dobre...a tim co odisli za lepsim zivotom za hranice...kapitalisto  Smích

Nebudu to zkouset...
V ČR mame svoje nezamestnane...

A nechapu co vysvetlovat tem co odesli...
Ty, ja, vsichni tady... jsme ty co odesli, ne ?  Mrknutí

Komunisto... Smích
« Poslední změna: Říjen 30, 2013, 09:46:43 pm od jirike » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #522 : Říjen 30, 2013, 09:57:12 pm »

Dobru noc Jirike.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #523 : Říjen 30, 2013, 09:57:42 pm »

Dobru noc Jirike.
Dobrou
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #524 : Říjen 31, 2013, 06:12:31 am »

Jirike to neznamena,ze ked sme odisli,ze sa mame prestat zaujimat oto co je doma...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München