Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 10589771 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #540 : Listopad 09, 2013, 10:22:44 am »

Jirike ako vravim...pises bludy a nezmysly..obcas ti dam za pravdu...ale inac Tebe by bolo najlepsie v Usa....ked sa ti nepaci v Nemecku odid a mas pokoj... Úsměv
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #541 : Listopad 09, 2013, 11:38:43 am »

Jirike ako vravim...pises bludy a nezmysly..obcas ti dam za pravdu...ale inac Tebe by bolo najlepsie v Usa....ked sa ti nepaci v Nemecku odid a mas pokoj... Úsměv

Nevim jak si na to prisel... 
Me se tady velmi velmi pači...  Smích a sem spokojeny.
Nerekl sem proti Německu jedineho slova...
Krajina tady pod Alpama je podobna te naší v Krkonoších. ..  Úsměv
Prace je dost a slušně placena... (pro oba, ja i přítelkyně)
Cena bydlení primerena výdělku. ...
Lidi slusny a uctivy.
Ceska hospůdka plna krajanu par km...
Naprosto idealni... Jsem tady stastny  Úsměv

To Ty si vecny kritik a par dalsich...  Mrknutí
Ze uz to neni to co to byvalo... atd atd...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #542 : Listopad 09, 2013, 04:18:13 pm »

Jirike kde v Mnichove v meste je ceska hospudka?..u lustiger Bauer som raz jedol svieckovu....
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #543 : Listopad 09, 2013, 04:40:58 pm »

Jirike kde v Mnichove v meste je ceska hospudka?..u lustiger Bauer som raz jedol svieckovu....

To neni v centru Mnichova  Mrknutí cca 30km z centra, jezdi sem vlak do WOR a pak kosek pesky.
Nebydlime v Mnichove uz sem to psal  Mrknutí několikrát. ..

Tady kontakt: http://pupplinger.com/Kontakt

Srazy Čechů a Slováků,  akce, ziva hudba z Česka. ..
I Pohlreich tady vařil a uz 3x natacel...  Smích
Denne neco českého nebo slovenského  Úsměv
Zaznamenáno
lubika



Karma: -15
Příspěvků: 28


« Odpověď #544 : Listopad 09, 2013, 06:42:13 pm »

Tak v Prahe sme jedli na sokolskej u plzenskej restauracii,  Hněv, co mozem odporucit na sokolskej je velmi dobry podnik CHEF, super caj z cerstveho zazvoru, potom cafe Braun, tiez super kava a fantasticka hruskovica
Zaznamenáno
lubika



Karma: -15
Příspěvků: 28


« Odpověď #545 : Listopad 09, 2013, 06:48:00 pm »

A jirike, ja si vacsinou objednavam v restauracii nieco z hotoveho menu, lebo si myslim, ze to je cerstvo uvarene, tie jedla na objednavku vacsinou varia
na rychlo(also jeden mlady kuchar, co varil v tatrach v nejakom hoteli mi povedal nikdy si nedavaj jedlo na objednavku), toho sa drzim uz niekolko rokov
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #546 : Listopad 09, 2013, 07:34:36 pm »

v Pupplingeri som raz bol...to je daleko od Mnichova...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #547 : Listopad 09, 2013, 08:33:29 pm »

v Pupplingeri som raz bol...to je daleko od Mnichova...

Daleko je Melbourne nebo na Aljašku   Mrknutí
30 min v beznem provozu
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #548 : Listopad 09, 2013, 08:35:25 pm »

A jirike, ja si vacsinou objednavam v restauracii nieco z hotoveho menu, lebo si myslim, ze to je cerstvo uvarene, tie jedla na objednavku vacsinou varia
na rychlo(also jeden mlady kuchar, co varil v tatrach v nejakom hoteli mi povedal nikdy si nedavaj jedlo na objednavku), toho sa drzim uz niekolko rokov



A ja na co mam zrovna chut, nebo me padne do oka  Smích
Nejčastěji svickova nebo gulas se 6  Škleb
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #549 : Listopad 09, 2013, 08:40:14 pm »



A ja na co mam zrovna chut, nebo me padne do oka  Smích
Nejčastěji svickova nebo gulas se 6  Škleb
[/quote]

Ve Weidenu je taky takova poloceska hospoda, castecne s ceskou obsluhou, maji tam i nektera ceska jidla, ale nenechali se premluvit na svickovou, ze pry o to Nemci nestoji. K moji skode.  Pláč
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #550 : Listopad 09, 2013, 09:01:43 pm »


Ve Weidenu je taky takova poloceska hospoda, castecne s ceskou obsluhou, maji tam i nektera ceska jidla, ale nenechali se premluvit na svickovou, ze pry o to Nemci nestoji. K moji skode.  Pláč

To je otazka... Pac dobrou svickovou taky kazdy neumí  Mrknutí
Treba by si byla nastvana..  Mrknutí
Tady nefunguje ceske pivo. Nemci stamgasti to nechteji...
Tak je jen nekdy  Úsměv
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #551 : Listopad 09, 2013, 09:07:16 pm »


To je otazka... Pac dobrou svickovou taky kazdy neumí  Mrknutí
Treba by si byla nastvana..  Mrknutí
Tady nefunguje ceske pivo. Nemci stamgasti to nechteji...
Tak je jen nekdy  Úsměv

Tak nekdy prijedeu do Puplingenu. Mrknutí Úsměv
Jo a to jsem asi divna, ja tedy naposledy pivo pila asi pred 18 lety, protoze na to nejsem, ale to bylo nemecky, snad 18 stupnovy tmavy a to mi fakt chutnalo. S jejich Schweinshaxe a knedlo zelo. Dodnes me s tim manzel zlobi, kdyz to vypravi, jak jsem ji mela pry jak z praku. Škleb S ceskym by se mi to stat nemohlo.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #552 : Listopad 09, 2013, 09:35:57 pm »


Tak nekdy prijedeu do Puplingenu. Mrknutí Úsměv
Jo a to jsem asi divna, ja tedy naposledy pivo pila asi pred 18 lety, protoze na to nejsem, ale to bylo nemecky, snad 18 stupnovy tmavy a to mi fakt chutnalo. S jejich Schweinshaxe a knedlo zelo. Dodnes me s tim manzel zlobi, kdyz to vypravi, jak jsem ji mela pry jak z praku. Škleb S ceskym by se mi to stat nemohlo.

Ja potřebuju slaboucke  Smích
Zacloumaji se mnou i 4kusy  Škleb

Ale na dobre jidlo i zabavu doporucuju...
Prijed  Mrknutí
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #553 : Listopad 10, 2013, 12:30:25 am »

Jirike ako vravim...pises bludy a nezmysly..obcas ti dam za pravdu...ale inac Tebe by bolo najlepsie v Usa....ked sa ti nepaci v Nemecku odid a mas pokoj... Úsměv



Hary, jak jsi na to prisel, ze se tady Jirike nelibi? Za tu dobu, co tady Jirike prispiva, jsem jeste nezaznamenal jeden jediny naznak, ze se mu tady nelibi. Hary, ty mas ocividne problemy s lidmi, kteri maji neco v hlave, kteri jsou pracoviti a kteri umi pouzivat mozek. Tobe neni ani jedno z toho vlastni a proto si tady resis sve komplexy napadanim druhych a vymysleni pohadek, aby jsi "zapusobil" na nove prichozi? A mimochodem: tobe jako prvnimu bylo uz davno doporuceno vyhledat odbornou psychiatrickou pomoc... uvedomit si, jak casto smesne na zde diskutujici pusobis, a trosku si nechat poopravit tvoji zcela pokrivenou Fremdwahrnehmung....Urcite o tom zapremyslej, treba v 5 rano, kdyz uz bezis stat frontu na socialni davky (presto, ze mas dve prace), aby na tebe prisla co nejdriv rada. Jo, a v te rade si osvez i slovenstinu a pak si zopakuj i to malo, co umis z nemciny a cim se tady tak vehementen porad chlubis. Kdyby pokrivene sebevedomi nadnaselo, tak ty uz se davno vznasis daleko za orbitem  Jupitera.
Uz te tady ma vetsina z nas plny zuby. Jo, a dodneska cekam na odpoved na moji otazku, ktere ses jako vzdycky zbabele vyhnul. Dockam se ji? Ha ha:-)

milda34 (Milan, muz)
« Poslední změna: Listopad 10, 2013, 12:34:14 am od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #554 : Listopad 10, 2013, 07:41:12 am »

Milda ja nemam problem s nikym s len obmedzenymi nazormi...ked Jirike nieje spokojny stym,ze Nemecko ma Hartz4 a nestotoznuje sa stym jemu mozem poradit jedine Ameriku...tam ziadny Hartz4 nieje a ked sa tam cloveku nieco stane je na ulici....proste tie hlupe Jirikeho obmedzene nazory na socialny stat nemusim.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München