Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 10589768 krát)
jirike
Host
« Odpověď #555 : Listopad 10, 2013, 08:47:18 am »

Milda ja nemam problem s nikym s len obmedzenymi nazormi...ked Jirike nieje spokojny stym,ze Nemecko ma Hartz4 a nestotoznuje sa stym jemu mozem poradit jedine Ameriku...tam ziadny Hartz4 nieje a ked sa tam cloveku nieco stane je na ulici....proste tie hlupe Jirikeho obmedzene nazory na socialny stat nemusim.

Ne ne Hary ani toto sem nikdy nenapsal...
Hartz4 je zcela urcite dobry ,, institut " a je dobre ze je...
Jediné o cem sem psal a s cim nesouhlasim, je ta velmi krehka hranice jeho zneuzivani...
A o poctu lidi kteri to delaji...

Pokud se (osobne znam jeden takovy pripad) mlady Slovak udrzuje v rezimu priprava na zaměstnání (uz 4 roky) ackoli ma od mala perfektni nemcinu a nemeckou skolu...
A evidentne za cas v 26letech prejde rovnou na Hartz4 a nijak se netaji ze mu to vyhovuje asi to neni uplne v poradku... nebo ?

Nebo pokud nekdo ,, hleda" praci uz 18let a u zamestnavatelu si necha stemplovat ze tam zas nemuze... jak tady uvedla pripad Diddka...

A tady v dome ta Rumunka v produktivnim veku co zneuzila tuto vyhodu pro sebe a natahla i rodinu s tim, že se musi o tatu starat... vsichni na Hartz4

Tata je v byte dtatem placenym sam a ona tady zije s kymsi a majitelce neplati najem o opet zneuzivaji system k tomu ze se uspesne uz 2 roky brani vystěhování. ...

Tohle vsechno a mnohem více pripadu...
Sami nemci na to nadavaji...

TO V PORADKU NENI A S TIM NESOUHLASIM !

Ani s tim kdyz nekdo nekomu radi jak to zneužívat. ..


Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #556 : Listopad 10, 2013, 08:52:00 am »



  Jirike su pripady ked to ludia zneuziju,ale zober si pripad tej rumunky...ako hovori nemecky?ake ma prac.skusenosti...je lahke odsudit ludi a povedat,ze sa im robit nechce...nevidis ludom do hlavy ...tym co su na hartz4...nevies co sa zatym skryva...keby si menej odsudzoval ludi....ja radim ludom co tu pridu aby si cez hartz4 urobili kurz nemciny ktory plati BAMF-Bundesamt fur Migration und Flüchtinlinge...a ked ludia budu mat slusnu nemcinu skor si najde nieco normalne....ja natom nevidim nic zle....
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #557 : Listopad 10, 2013, 08:53:46 am »



 Jirike nie kazdy nemec nato nadava..raz nadavali predomnou na hartz4...vysvetlil som im preco to je a aka je situacia vo vychodnej europe...a potom si az uvedomili,ze ten hartz4 je potrebny....
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #558 : Listopad 10, 2013, 09:07:32 am »

Milda ja nemam problem s nikym s len obmedzenymi nazormi...ked Jirike nieje spokojny stym,ze Nemecko ma Hartz4 a nestotoznuje sa stym jemu mozem poradit jedine Ameriku...tam ziadny Hartz4 nieje a ked sa tam cloveku nieco stane je na ulici....proste tie hlupe Jirikeho obmedzene nazory na socialny stat nemusim.

A co se tyka USA.... tak si na chvilku zagogluj Hary..
A pak zjistis ze i tam je socialni system...
Ale dobrovolny.
Pokud da nekdo prednost pernamentce na basketball nebo NHL nebo novemu autu pred zaplacenim pojistného. ..

Jedna i druha varianta systemu predpoklada zodpovednost lidi.
Ale jak vime...
Lidi takovy od prirody nejsou...

Rumunka umi dobre německy za 18 let co je tady nikdy nepracovala...
Jen stihla nekolik manželů. ...
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #559 : Listopad 10, 2013, 10:51:15 am »

Milda ja nemam problem s nikym s len obmedzenymi nazormi...ked Jirike nieje spokojny stym,ze Nemecko ma Hartz4 a nestotoznuje sa stym jemu mozem poradit jedine Ameriku...tam ziadny Hartz4 nieje a ked sa tam cloveku nieco stane je na ulici....proste tie hlupe Jirikeho obmedzene nazory na socialny stat nemusim.
Jirike nikdy nevyjadril nespokojenost s tim, ze je Nemecko socialni stat a ze existuji socialni davky. Jirike vcetne nas ostatnich vyjadril nesouhlas s lidmi, kteri tohoto systemu vedome zneuzivaji, tudiz i s tebou, nebot ty se k nim velmi pysne radis, a totez radis VEREJNE i ostatnim. Asi by opravdu stalo za to, nechat socialku prezkoumat, jak to vlastne s tebou je, treba by ti uskripla tipec. A ja osobne nevmimam nazory Jirike za omezene, ba naopak. Na omezene nazory tady mame uplne jineho experta, ze jo Hary. Experta, ktery navic k tomu s velkou rozkosi nazyva ostatni (ac je nezna) teplymi, lesbami, ceskymi a slovenskymi zlatokopkami, posila ostatni do riti a podobne libustky. Jak si takove urazky vuci druhym muzes vubec dovolit? Vyjadrit byt i negativni nazor na druhe se da prece i bez pouziti urazlivych slov, ktere ty tak rad okamzite a bez rozmyslu pouzivas. I to svedci o tve omezene slovni zasobe a neschopnosti zformulovat myslenku. Ale tohle vsechno pochopit je na tvou mozkovou bunku asi presprilis. Na diskuzi typu "Bracho, kolik je hodin?"..."Ctvrtek"... neni urcite nikdo zvedavej.
Tohle vse svedci o TVE omezenosti, takze neutoc na ostatni, kdyz si sve komplexy nedokazes vyresit sam. Nejlip bys udelal, kdybys na sobe s pomoci odbornika zapracoval a na tu dobu se tady odmlcel.
A mimochodem, proc jsem zase neobdrzel odpoved na moji otazku? Zase nic? Nojo, jak jinak... Nula zustane nulou, i kdyby se na hlavu postavila, vid Hary?

milda34 (Milan, muz)   
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #560 : Listopad 10, 2013, 12:48:34 pm »

Milda tvoje urazky na moju adresu si nevsimam...ponadavaj si pospin cloveka a mozno sa Ti ulavi...ja ludom na rozdiel od Teba viem poradit...dat tip na pracu ci im vysvetlim ako mozu prijst ku kurzu nemciny cez stat...tie kurzy su tu pre cudzincov a ty sa mozes aj na hlavu postavit a tie kurzy a ine veci tu budu....si ubohy clovek.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #561 : Listopad 10, 2013, 01:10:39 pm »

Milda tvoje urazky na moju adresu si nevsimam...ponadavaj si pospin cloveka a mozno sa Ti ulavi...ja ludom na rozdiel od Teba viem poradit...dat tip na pracu ci im vysvetlim ako mozu prijst ku kurzu nemciny cez stat...tie kurzy su tu pre cudzincov a ty sa mozes aj na hlavu postavit a tie kurzy a ine veci tu budu....si ubohy clovek.

Hary fakt prehanis...

Milan zcela jiste nemyslel kurzy.. Ale treba Tvou ,, radu" poslat svuj ucet do minusu pred navstevou jobcentra nebo socialky... A jine.

Ne nahodou si smazal tento prispevek hned po te co se tady objevilo Tve jmeno a prijmeni...

Nezapominej na to, že nekdo to cetl a vi kdo si, nez si zaridil odstranění. ... Ju ?  Mrknutí Martine  Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #562 : Listopad 10, 2013, 01:38:20 pm »


 Jirike ja prehanam?Ja niesom udavac ako Milade...take svinstva robia,len svine....a nech udava koho chce....jeto jeho vizitka...ja som napisal,ze ked clovek oficialne pracuje v Nemecku dlhe roky preco by nesiel poziadat socialny urad o zivobytie?Vies ty kolko penazi tu clovek odvadza..?a clovek ked je bez prace ma mat este vycitky zato,ze poziada o socialnu pomoc?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #563 : Listopad 10, 2013, 01:55:03 pm »


 Jirike ja prehanam?Ja niesom udavac ako Milade...take svinstva robia,len svine....a nech udava koho chce....jeto jeho vizitka...ja som napisal,ze ked clovek oficialne pracuje v Nemecku dlhe roky preco by nesiel poziadat socialny urad o zivobytie?Vies ty kolko penazi tu clovek odvadza..?a clovek ked je bez prace ma mat este vycitky zato,ze poziada o socialnu pomoc?

Zkreslujes fakta Hary...

Tohle si radil dvema lidem. Jednomu se nelibilo prvni den v praci. Druhy makal ani ne mesic...
Zadne dlhe roky. ..

A ano vim kolik odvadim. To kazdy z nas...
Te sumy si nelze nevsimnout...
Zvlášť proto že ja mam povinne jen zdravotni a ostatni si platim zcela dobrovolne...
Me moje podnikani vyjde bezmala na 1200,- eur mesicne...
A neco z toho jsou jen zalohy a zbytek doplacim po přiznání. ..
At me zakaznik zaplati nebo ne...
Pak je teprve bydleni a vse ostatni...

A zase sproste nadavas neopravnene...

Nikdo Ti nic neudelal, nikdo k Tobě nebyl sprostý. ..
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #564 : Listopad 10, 2013, 02:12:51 pm »

Jirike keby Milade ma udal a poskodil mi moje dobre meno najdem ho bez problemu a sudne by som pozadoval oskodne od neho...a ver mi nemal by som stym problem...to,len keby mal chut udavat niekoho a strpcovat zivot niekomu potom by dostal to co mu patri.Ak neprestane so svinstvami.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #565 : Listopad 10, 2013, 03:34:46 pm »

Hary ano prehanis to...
Nikdo Ti nic neudelal a Ty tady vyvadis jak...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #566 : Listopad 10, 2013, 03:46:06 pm »

Jirike ja neprehanam,len pisem pre Miladu keby chcel robit svinstva.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #567 : Listopad 10, 2013, 06:55:30 pm »

Jirike ja neprehanam,len pisem pre Miladu keby chcel robit svinstva.

Hary, uz jsi zase zapomnel nebo jsi si neprecetl, ze nejsem Milda, nybrz Milan? Pokazde se pro tebe tak podepisuju. Nebo me tak nazyvas schvalne, abys me urazil? Nebo to tvuj mozek nebere? To jsi fakt tak hloupej? A zadny svinstvo jsem neudelal, to ani nemam v planu, ani jsem te neurazil, jedinej, kdo dela verejne svinstva a ostudu Slovakum a hlavne sam sobe, jsi ty. A jeste se tim pysnis a radis to druhym. A to je tvoje vizitka nam vsem tady znama. Zamyslel ses nekdy nad tim, proc jsi tady tak neoblibenej? Nevadi ti to? To mas tedy hrosi kuzi...
Takze bych te znova pozadal, abys me nenazyval Miladou, coze je zenske jmeno. Jmenuji se Milan, coz je jmeno odjakziva v Cechach i na Slovensku muzske. Ale to jsem ti daval vedet uz asi 100x, navic se tady jako Milan (muz) kvuli tobe podepisuju. Tak co tim sledujes, ze ma neustale nazyvas Miladou?  Jo a tvuj vyrok o dobrem jmenu: jsi si jist, ze si o sobe muzes myslet, ze mas dobre jmeno? To jsi na tom ted opravdu jeste hur nez jsem si myslel, tady uz neni pomoci.
Jirike, jsem zpatky z dovolene, kdy zajdem na to pivo?

Zdravi milda34 (Milan, muz)      
« Poslední změna: Listopad 10, 2013, 06:57:33 pm od milda34 » Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #568 : Listopad 10, 2013, 08:52:20 pm »

Jirike keby Milade ma udal a poskodil mi moje dobre meno najdem ho bez problemu a sudne by som pozadoval oskodne od neho...a ver mi nemal by som stym problem...to,len keby mal chut udavat niekoho a strpcovat zivot niekomu potom by dostal to co mu patri.Ak neprestane so svinstvami.

Hary, tobě se definitivně !! dává do hlavy...
Pokud tedy rozumíš tomuto českému rčení.

Milan jen napsal to co my všichni tady už několikrát. Jsi nemocný, nemáš nic jiného na práci než zde vyvolávat spory a protahovat nesmyslně diskuse, které díky tobě jsou o ničem!!!!

a` propos, "...poškodit Tvoje dobré jméno...",
napadlo tě někdy, že tohle forum v celém Německu čte průběžně třeba dejme tomu 20 - 30 tisíc lidí. A to je přesně to stejné číslo jako číslo, které vyjadřuje kolik lidí Tě má pravděpodobně dennodenně za  
pit...ce

To ti opravdu nevadí?Co???Co???

U koho  máš dobré jméno? na Arbeitsamtu? na Hartz 4? stejně pořád nevím co to je, tak tam asi jo...

Amen
« Poslední změna: Listopad 10, 2013, 08:54:37 pm od petr69 » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #569 : Listopad 11, 2013, 12:30:42 am »

Jirike ja neprehanam,len pisem pre Miladu keby chcel robit svinstva.

FYI:
Ein Hartz IV Empfänger gibt in seinem Antrag auf Arbeitslosengeld 2 wahrheitswidrig an, kein Vermögen in Geld- oder Anlagewerten zu besitzen. Er muss mit einer Anzeige wegen Betruges rechnen, wenn das Amt von dem Vermögen erfährt. Auch Betrugsversuch ist strafbar.
Wer in der Absicht, sich oder einem Dritten einen rechtswidrigen Vermögensvorteil zu verschaffen, das Vermögen eines anderen dadurch beschädigt, daß er durch Vorspiegelung falscher oder durch Entstellung oder Unterdrückung wahrer Tatsachen einen Irrtum erregt oder unterhält, wird mit Freiheitsstrafe bis zu fünf Jahren oder mit Geldstrafe bestraft. In besonders schweren Fällen ist die Strafe Freiheitsstrafe von sechs Monaten bis zu zehn Jahren.
HOWGH
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München