Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Daňové přiznání 2016  (Přečteno 32900 krát)
chesburger



Karma: 0
Příspěvků: 38


« : Březen 07, 2017, 05:22:25 pm »

Zdravím všechny,

rád bych se touto cestou dotázal, zda li by někdo byl za úplatu mi zpracovat daňové přiznání za r. 2016 s veškerými nárokovatelnými odpočty, které se dají odečíst. Zdejší steuerberatoři jsou neochotní.

Byl bych vděčný, kdyby se ozval někdo, kdo v tom trochu umí chodit. Věřím, že tu taková duše je.

Předem bych chtěl poděkovat za veškerou případnou pomoc.

Kontakt: burget.pavel( zavinac)gmail.com - 015770680900

Zaznamenáno
chesburger



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #1 : Květen 12, 2017, 10:32:34 am »

Zdravím všechny uživatele tohoto fóra,


nejdříve bych rád poděkoval pár reakci, kterých jsem zde obdržel a omluvil se za pozdní reakci. Bylo hodně cestování.

Jen bych chtěl sdělit, že jsem nečekal, že by se zde v DE našel tak slušný člověk, který nepovažuje za nutné těžit z ostatních, když něčemu nerozumí. Takže bych touto formou rád uděl velikou reklamu Panu Spatzekovi:

SpatzekConsult
Unternehmens- und Wirtschaftsberatung
Büro-Office München
Telefon +49(0)89-98 28 615 
Telefax +49(0)89-98 28 616
E-Mail spa.con[zavináč]web.de
Postal address: P.O.Box 10 14 24 - 80088 München - Germany

Sám mne kontaktoval a vše proběhlo přes emaily a pár hovorů. Za takovouto pomoc a přístup rád takovému člověku zaplatím a budu dál vřele doporučovat.

Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2 : Květen 12, 2017, 02:13:48 pm »

Tak Chesburgere:

1. zkus nejprve zformulovat myslenku, kterou chces sdelit, nez neco napises. Nejak to neni k pochopeni: "nejdříve bych rád poděkoval pár reakci, kterých jsem zde obdržel"

2. firma SpatzekConsult neni v Mnichove nikde k dohledani, neni registrovana

3. firma SpatzekConsult nema ani firemni mail (mail na web.de si udela kazdy nouma za 5 minut) a svou identitu skryva pod P.O.Box, divny, ne? Proc sem nenapises adresu, kde firma sidli? 

4. PLZ 80088 v Mnichove neexistuje

5. jedine voditko je telefonni cislo, asi si pan Spatzek pujcuje sluchatko s dalsimi firmami:

- http://firma-24.de/darina-zankova-housesserv-dienstleistungs-und-handels-gmbh-herkomerplatz-m%C3%BCnchen
- http://muenchen.branchen-info.net/fp_4144403.php

Maji vsichni stejne tel.cislo a mozna ze nejsou pouze tito dva.

A je k neuvereni, ze jsi sve danove priznani vyresil s panem Sptazekem telefonicky a par maily. Nebo jsi u pana Spatzeka byl a znas jej?

Takze snad jsi za skvele sluzby panu Sptazekovi zaplatil a snad to i na financnim urade klaplo  Smích

Anebo ze bys dobrodinec a genialni financni poradce pan Spatzek byl primo ty, chesburgere?  Smích

Zaver:
Uz sem dale nedoporucuj evidentni podvodniky s doporucenim, ze se na ne lide maji obratit. Je to z tve strany pekna levarna.
 Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
chesburger



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #3 : Květen 12, 2017, 02:31:32 pm »

Zdravím,

1. omlouvám se za pár chybějících písmenek.

2. Chtěl bych za tuto reakci poděkovat, protože jak je asi vidět, tak jsem pěkně nakonec naletěl.

3. Jediné spojení, které mám jsem dal do zprávy.

U p. Spatzeka jsem nebyl, protože je to od emne cca 600 Km. Chtěl nascanovat dokumenty a jen čekám po zaplacení na hotové listiny, které mám odnést na Finanzamt.

Takže z hora uvedeného je myslím dost evidentní, že jsem se nechal pěkně napálit a proto bych si velmi vyprošoval mínění, že je ode mne něco levárna !!!!!

Toto je prvotní kontakt od pana Spatzeka:




Dobry den pane Burget,
na strankach "Germany.cz" hledate kontakt na zpracovani Vaseho danoveho prohlaseni. Pokud se Vam jeste nikdo neohlasil, kontaktujte nas. Mluvime cesky.
K cenam: Pokud se jedna o jednoduche prohlaseni, ktere podavate jako zamestnanec, zde nas honorar cini od EUR 50,- maximalne vsak EUR 180,- - podle doby zamestnani, vyse prijmu, rodinneho stavu, deti atd.
S pozdravem
W. Spatzek
 
SpatzekConsult
Unternehmens- und Wirtschaftsberatung
Büro-Office München
Telefon+ 49(0)89-98 28 615
Telefax+ 49(0)89-98 28 616
E-Mail spa.con[zavináč]web.de
Postal address: P.O.Box 10 14 24 - 80088 München - Germany
 
Diese E-Mail enthält vertrauliche und/oder rechtlich geschützte Informationen. Wenn Sie nicht der richtige Adressat sind oder diese E-Mail irrtümlich erhalten haben, informieren Sie bitte sofort den Absender und vernichten Sie diese Mail. Das unerlaubte Kopieren sowie die unbefugte Weitergabe dieser Mail sind nicht gestattet.
This e-mail may contain confidential and/or privileged information. If you are not the intended recipient or have received this e-mail in error please notify the sender immediately and destroy this e-mail. Any unauthorised copying, disclosure or distribution of the material in this e-mail is strictly forbidden.
 
SAVE PAPER - THINK BEFORE YOU PRINT
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München