Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kdo ma v mnichove motorku?  (Přečteno 64509 krát)
Misk



Karma: 0
Příspěvků: 25


« : Březen 28, 2017, 02:01:58 pm »

Chtel jsem se vas zeptat, jestli ma tady nejakou motorku. Treba by jsme mohli udelat nejaky vylet nebo sraz. Pocasi je krasne
Zaznamenáno
George85



Karma: 4
Příspěvků: 82



« Odpověď #1 : Březen 29, 2017, 08:32:59 am »

Ja jsem pro, ale nejezdim po dalnicich a vic jak 200km za den na supermotu nedam. Nicmene nejdrive musim vyresit technickou :/
Zaznamenáno
cejsi



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #2 : Duben 11, 2017, 06:40:08 pm »

Ještě ji mám v ČR , ale do 14 dnů se chystám jsem přivézt .
Pak můžeme něco vymyslet. Některý den můžu skončit dřív a můžeme vyrazit na ty kopce co jsou za městem.
Co máte za mašiny ?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #3 : Duben 12, 2017, 08:58:16 pm »

Kucí motorkářský, už se na vás těším !!!   :-)

https://goo.gl/VITFEq

Váš hrobař.

PS. Ten kousek s traktorem byl dobrej. Taky řezat kotoučovou brzdou strom je originální nápad. A kam se na vás hrabe Bruce Lee se svým prorážením hlavou 11 prken naráz, když vy dokážete hlavou přerazit celý strom !


Pro ostatní: Motorkáři jsou bezohlední agresivní zakomplexovaní jedinci, kteří obtěžují ostatní, a znemožňují jim žít v klidu ( bez stresu z agresivity ).
Je potřeba se jim bránit na nejvyšší úrovni: zamezit strojařům vyrábět motorky a podobné prostředky, které obtěžují nebo poškozují lidi ( zbraně, auta pro jinou než užitkovou potřebu apod. ).
« Poslední změna: Září 07, 2017, 09:36:58 pm od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Říjen 24, 2017, 12:43:41 am »

Zabij motorkáře dříve, než on zabije tebe:

https://www.youtube.com/watch?v=-2RQ9Swg-_s

Přetočte si to video do 2:58 min.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München