Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Vraceni kauce  (Přečteno 18302 krát)
tona



Karma: 0
Příspěvků: 13


« : Červenec 06, 2018, 03:02:37 pm »

Zdravim vsechny
Chtela bych se zeptat ohledne vraceni kauce.
Bydlela jsem ve Wg a pri podpisu naj. Smlouvy jsem platila 200 euro kauci.Ted jsem ukoncila smlouvu, odhlasila se na Rathaus a zadala bytnou o vracenii kauce ,ale nic mi doposud nezaslala.Jsem odstehovanaa jiz ke 30.6.   Muzete mi nekkdo poradit, jak to probiha, zda se ma kauce vratit hned pri predani kllicu nebo to trva dele.
Dekuji za prip.odpovedi.
Helena
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München