Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Stehovani do Mnichova s detmi  (Přečteno 182208 krát)
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #15 : Srpen 21, 2018, 12:48:59 pm »

"Jakmile se to zdálo být vážnější, následovala okamžitě krev a moč a laboratoř. "

myslis, ze vysledky krvi a mocu povedia, co "zaberie" na dany virus/bakteriu?
ja neviem, preto sa pytam

"Moje dětská lékařka mě ošetřovala od plinek až do 18, za pár let jsme ji dovedli moje starší děti a starala se do 18let í o ně....
Znala mě, pak i je, pokud se něco léčilo, tak se to i dolečilo.
Neodstraňovali se jen důsledky ale i hledala příčina. "

ved to mozes realizovat aj v dnesnej dobe v Nemecku. Nastahujes sa do maleho mesta a pre dieta ktore sa v tom meste narodi najdes lekara, ktory ma perspektivu ze este bude pracovat najblizsich 18 rokov. A T ostanes s rodinou zit tiez tak dlho v tom meste, nebudes sa uz nikam stahovat. NIe je to jednoduche, ale da sa to ...

"Seděl v čekárně z půlky s těmi samými lidmi jako před 20lety " - no ale to ma vyhodu, ze lekar ich uz 20 rokov pozna, takze ich lepsie moze osetrit ;-)
Pamätas "Vesnicko ma, strediskova"? Tam tiez lekar vedel, koho ako osetrovat ;-)

"Snad to bude v novém bydlišti (o 200km dál) lepší,"

podla mna nie ... pretoze tam znovu pojdes k lekarom, ktori Teba a Tvoje deti nepoznaju ...

"Trošku fabrika, řekl bych a snaha ošetřit co nejvíce lidí a předepsat co nejvíc receptu."

to ano, manzelka teraz tiez prebrala lekarsku prax a je to tak, cim viacej pacientov, tym vyssi zisk. recepty? to sa jej musim opytat, ale za recept myslim vela nedostane ... to je skor o tom, ze pacienti si "vyzaduju" ze potrebuju tie alebo one lieky ... samozrejme, nie vzdy je to tak extremne ale napr.

https://www.welt.de/politik/deutschland/plus176705983/Gewalt-gegen-Aerzte-Du-gibst-mir-jetzt-das-Rezept-Das-steht-mir-zu.html

Du gibst mir jetzt das Rezept! Das steht mir zu!“

ten clanok je Welt+, ale daju sa najst aj dalsie clanky na tie temy ...
proste pacienti maju pocit, ze ak im lekar nic nepredpise, tak "nelieci" ... to si ostatne pisal tiez, ze ked uz ides k lekarovi, tak chces aj vysetrenia moc + krv, no a sampzrejme nejake lieky ... tiez nie si spokojny, kebyze si lekar o Tvojom dietati len pokeca a odporuci napriklad len nejake vitaminy, zabaly a "vylezat" ... ja to chapem ... ale potom je jasne, ze lekari robia vela "vykonov" a predpisuju pomerne vela receptov ... taka je predstava ludi o lieceni a udrziavani zdravia ...

iste, kazdy lekar ked ide do sukromnej praxe chce AJ zarobit. ale zarobit pomerne dobre moze aj ako lekar v nemocnici, na univerzitnej klinike alebo povedzme vo farmakologickom priemysle ... takze je to z velkej casti aj o ludoch, ake maju na lekara "ocakavania" ... vo "Vesnicko ma strediskova" lekar ani zdaleka nepredpisoval tolko ako lekari aj v CZ dnes, ani nerobil tolko vysetreni .. .bola ina doba, ludia o tych vsetkych vysetreniach ani nevedeli poriadne, dnes citaju na internete a chcu aj na dedine mat vysetrenia na urovni Univerzitnej kliniky ... ja im to nezazlievam ...


« Poslední změna: Srpen 21, 2018, 12:55:17 pm od rudo » Zaznamenáno
jel1



Karma: -1
Příspěvků: 23


« Odpověď #16 : Srpen 21, 2018, 12:57:09 pm »

Deti maji britske I ceske obcanstvi, my mame s manzelem residency card, zhruba to znamena, ze jsme obyvatele, ale ne obcani UK.
Jeste jedna otazka k bydleni. V predeslem prispevku jsi psal, ze jste meli problemy s hledanim bydleni a zminujes, ze vam to zrejme nedali, kvuli detem, nebo ze jste cizinci, ale nic nerekli. Jak vam teda oduvodnili to, ze vam ten byt nedaji?


V drtive vetsine pripadu v Nemecku rozhoduje ciste "jistota" a vyse prijmu. Kdyz budes brat premimum segment tak tam take nepujde 6 zajemcu ale rozhodne se to "trohcu" elegantneji. Pak rozhoduje ciste co vydelavate a ne jake mate obcanstvi ci deti n ebo psa..... Pokud pujde o pomerne levne bydleni pak to je o necem jinam a to predevsim v Mnichove. Osobne davam u pronajemcu  prednost vetsi  spolecnosti nebo kdyz je pronajemce zastoupen maklerem...


To si myslím že jsi z toho velmi malého procenta lidí, kteří na to nekoukaji nebo koukají.
Když jsme hledali nájem, byla pro nás priorita zahrada a klidná lokalita.
Nájemné se tehdy pohybovalo od 1000 až po cca 2000 a v tomto rozmezí jsme i hledali -> Tedy rozhodně NE LEVNÉ BYDLENÍ a přesto, ač naše příjmy byli dostatečne, bychom mohli o desítkách prohlídek napsat roman (spíš horor) A TRVALO VICE NEZ ROK než se nám to povedlo .
Ne že bychom si vybírali, my vzali po roce to první co vůbec vzít šlo, že jsme se někomu prostě líbily.
Bylo to bez makléře přímo s majitelkou a nájemné tehdy 1520€.
Prostě nám buď nedali vědět vůbec, nebo se jen omluvili že dal majitel přednost jiné rodině.
Majitelka dala teď po naší výpovědi inzerát a do 2 týdnů to bylo pryč a vyloženě si vybírala koho si sem dá.
Umožnila cca do 10prohlidek (í s náma jsme tady do 31.8 ) a první filtr už dělala telefonicky a emailem.
A z těch 10 si vybrala a to ani nemluvím že zvedla o 280 na rovných 1800 €
Pro starší konzervativnější Bavoráky hraje velkou roli to co jsem napsal. Děti, zvířata, cizinci... nebo kombinace.

Rozhodně u nás nešlo o příjmy.

No ja to beru ciste bez emoci, nemam podobne zkusenosti. Mozna ze to bude tim ze jsem si zatim bez maklere zadny byt od soukromnika jeste nebral. A somozrejme ze jsem si vzdy vybiral. U vetsich spolecnosti jsem se s takovym problemem nesetkal. Neocekavam ze me ten kdo pronajima neco vysvetli ci se mnou bude diskutovat jeho preference, ciste ocekavam ze se rozhodne rychle. Zil jsem v Mnichove, Stuttgartu a Frankfurtu. Myslim ze Mnichov byl nejvetsi problem ale to je proste u takovych mest vzdy stejne.... Jo, tim jsem nechttel tvrdit ze u kazdeho zajemce rozhoduji jen penize ale kdyz vemu ze prijde Cech ktery mluvi pomerne dobrou Nemcinou ci Anglictinou tak beru osobne 1/3 platu za najem jako nejdulezitejsi Kriterium......coz je treba za 100m2 pri  18EUR za m2 docela hodne.... ale to je ciste jen muj nazor.
« Poslední změna: Srpen 21, 2018, 01:34:37 pm od jel1 » Zaznamenáno
jel1



Karma: -1
Příspěvků: 23


« Odpověď #17 : Srpen 21, 2018, 01:06:08 pm »


Jinak kdyz nepovazujes, coz Ti take neberu nemecke detske lekare za profesionalni ci mene profesionalni nez ceske tak se to zmenou bydliste v Nemecku tezko zmeni...… Tedy aspon tam kde jsem zil  jsem zadne signifikantni rozdily nezaznamenal. Ale asi budeme mit ruzne zivotni zkusenosti...


To jsem asi špatně napsal.
Není to jen naše osobní zkušenost, vic lidí, s kterýma jsme se o tomtéž bavili a kdo má možnost porovnat, mě ličilo svůj údiv a trošku zklamání z německého zdravotnictvi

ALE ! Jako u všeho, je to o lidech a možná i o něčem jiném.

Nejen u dětského jsem viděl něco, co pro mě bylo zcela novinka.
Lékař a sestra pracující ve dvou ordinacích najednou a totéž tři lékaři v jednom zarizeni. V jedné sestra chystá kartu na PC a připravuje pacienta, lékař zase v druhé ordinaci ordinuje a vyšetřuje... Lékař přeběhne k nachystanemu a sestra dokončí vyšetřeneho a pořád pobíhají z jedné do druhé ordinace...
V podstatě stále dva pacienti najednou.
Trošku fabrika, řekl bych a snaha ošetřit co nejvíce lidí a předepsat co nejvíc receptu.
Možná efektivní na provoz a výdělky, ale neosobní, pokaždé nový/jiný  lékař, je zázrak (pokud člověk moc nemarodí) potkat 2x téhož lékaře.

Moje dětská lékařka mě ošetřovala od plinek až do 18, za pár let jsme ji dovedli moje starší děti a starala se do 18let í o ně....
Znala mě, pak i je, pokud se něco léčilo, tak se to i dolečilo.
Neodstraňovali se jen důsledky ale i hledala příčina.
Žádné takové experimenty a vylučování metody a zkoušení ,,co zabere" si nepamatuju.
Jakmile se to zdálo být vážnější, následovala okamžitě krev a moč a laboratoř.
Tady ? Smích

Ale věřím že to je třeba i nevím jiným, že to může být v menším městě, městečku, jiné...
No doufám Smích

To nic ale nemění na ochotě a na tom jak jsou z 99% milý a příjemný, jaké je prostředí a jak to působí, což zas v Česku je velmi vzdálená budoucnost.
Velká města ne, tam to jistě funguje podobně, ale malá...
Lékaři ve stejných ordinacích jako před 30lety, trošku nové barvy na starém ,,středisku OUNZ" mnoho nezměnilo.
Dosti často neochotné a protivné sestry, které začínali v 80.letech a těžko se adaptujici na dnešní dobu Smích
Byl sem kvůli rozšíření řidičaku v Česku u doktora...
Sem byl jak v jiném světě.
Seděl v čekárně z půlky s těmi samými lidmi jako před 20lety Smích
Prostě mě to přivedlo ke vzpomínkám a trošku k pocitu že se zastavil čas.

Snad to bude v novém bydlišti (o 200km dál) lepší, jsem optimista, věřím to

Tak co mam rict.... ja to Nemecke s ceskym srovnavat nemohu a kdyz jsme uprimny ani nechci. S jinymi variantami v zapadni Evrope  ale ano a osobne bych jako balicek nemenil ani s tou svycarskou ktera byla na jednotlivych sektorech pro me prece jen vyjimecne dobra. Ale je prece hezke ze pak Ty mas moznost se nechat v CR lecit a ja takovou moznost nehledam…. Ale musim priznat ze za ty Silene prachy co v Nemecku platim bych si take dovedl predstavit lepsi service.
« Poslední změna: Srpen 21, 2018, 01:24:46 pm od jel1 » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #18 : Srpen 22, 2018, 06:23:21 am »

Jel1:  Našich 1520€ bylo i za ,,tady" standardních 11.60€/m2 docela drahé při 120€ NK. A z celku všech návštěv a prohlídek byli pouze dva privátní pronájmy (Bez makléře) to ostatní bylo od makléřů a realitek a popsal sem pouze to, jak dlouho a jak jsme získali bydlení a kdy ne a jaký to na mě dělalo dojem.
Co člověk to zkušenost Úsměv

Ani já nehledám možnost se léčit v Česku Úsměv
Popsal sem návštěvu své bývalé ordinace, za účelem rozšíření řidičského oprávnění.
Mám český řidičák, dělal sem to v Česku a musel sem mít české potvrzení od doktora. Protože se to stejně platí, nebylo důležité kde žiju a u jaké jsem pojišťovny Mrknutí

Ale jinak souhlasím. Jako součást celku a na to že je to jen ,,občas" je to přijatelné a ani já bych neměnil Úsměv jen sem odpověděl na dotaz ohledně naší zkušenosti s dětskými lékaři a tady.
Souhlasím i s tím, že by to ,,za ty prachy" mohlo být lepší, vic osobní, méně komerční Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #19 : Srpen 22, 2018, 06:56:50 am »

Rudo: Nemyslím Úsměv ale když ji neodeberes, ani nevíš jaký druh  viru nebo bakterie to je a následná léčba, jsou jen pokusy a experimenty

Ano a znova půjdeme k lékaři který naše děti nezná, stejně jako tady. Tedy je to vlastně jedno, jen doufám (když se stehujeme naposledy do vlastniho) že to bude lepší, že třeba i tady bude lékař ke kterému budem chodit ,,do 18" Úsměv

U nás je to naopak, množství sirupu a léků se mě zda nadměrné a ano sem rád že dnešní informovanost je lepší a napriklad i to, že jsme ten silný lék, to antiastmatikum, tehdy té 3lete nedali a pokusy toho ,,dětského" lékaře (kterému říkám veterinář) přerušili.

Chraň Bůh Smích že bych je chtěl očernit jako celek, stejně jako v Česku a všude jsou lékaři lepší a horší.
A narozdíl od doby dávno minule si můžeme vybírat Úsměv
Jen tady a teď a doufám že to tak je, je to tak jak sem popsal. Jiný má na lékaře kliku, tady to byla spíše smůla a to, že někdo všechny dětské stáhnul do dvou větších zařízení a tam vystupují tak jak po nich někdo chce.
Někdo lépe, někdo..... hůř a i se psem bych se tam bál.

Jen sem porovnal to co sem zažil tady a co v Česku, Tvoji ženu a ani nikoho jiného očernit nechci Mrknutí
A kdo to zažil a může porovnat (i jiná stěhující se rodina s dětma) může být z toho rozhozeny, stejně jako já Škleb
A nás tady čeká posledních pár dnů Smích a doufám v lepší zítřky i v tomhle směru Úsměv
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #20 : Srpen 22, 2018, 10:22:42 am »

jirike - ze si nechcel ociernovat plosne mi je jasne ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #21 : Listopad 05, 2018, 11:32:36 pm »

jirike - v com su detski lekari v D horsi ako ceski, v com by sa mali zlepsit?

Rudo, například v tom, aby to byli lidi. Aby se k dětem chovali jako k dětem - s láskou; ne jako "profíci". To dítě neocení. Dítě rozumí vlídnému slovu a lásce od dospělých ( lidské inteligenci ), což Němec nemá, a tak to nahrazuje přetvářkou ( "profesionalitou" ). Ale každý člověk pozná přetvářku ( skrytý strach nebo zášť = chybějící lidskou inteligenci ). A nikdo nechce žít ve strachu ( přetvářce, falši, a z toho lhaní, manipulaci, okrádání atd. ).

Každý chce žít volně, svobodně, bez stresu. V důvěře a jistotě. Moci se spolehnout.

Ale to nacisti ( vůdci anglosasů ) nikdy nikomu nedopřejí. Anebo mi to vy, kteří žijete v Německu už delší dobu, vyvrátíte ?
Nebo už tak honíte peníze, že jde život mimo vás - nežijete ho, ani ho nemůžete žít ?

« Poslední změna: Listopad 06, 2018, 12:05:17 am od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #22 : Listopad 05, 2018, 11:35:58 pm »

marketa - myslim, ze majitel bytu to nemusi "oduvodnit" ... alebo proste povie "vybral som si ineho zaujemcu" ...

A co tím obhajuješ ?!!

To pronajímatele nezbavuje špatné nálepky, že je rasista ( debil ) - pokud Jiřího odmítl jako cizince nebo proto, že má děti. I děti musejí někde bydlet.

Práci cizinců mají Němci rádi, ale chovat se k nim jako k podřadným ?! = anglosaská mentalita, bohužel
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #23 : Listopad 05, 2018, 11:50:50 pm »

jirike - v com su detski lekari v D horsi ako ceski, v com by sa mali zlepsit?

Pokud ani po třech dnech čtyřicitek horeček nepozná doktor že se jedná o zápal plic a my ze zoufalosti obíháme ostatní doktory s tou malou bezmocnou chuděrkou...
...
Dokonce jsme jednou dostali silný protiastmaticky lék, sem to radši ověřil v ČR a pak jsme to odnesli zpátky.
Ten lék by se nám neměl vůbec dostat do ruky bez složitého astmatickeho vyšetření a on nám to předepsal aby to vyzkoušel....


Tím mi potvrzuješ to, co všichni moudří na Východě o Západu dávno vědí, a to, že Západní lékárenský průmysl ( farmaceutický a chemický dohromady ) zkoušejí na lidech nové chemické látky, ale nemají zájem lidi léčit.   nacistická mentalita
Když nacisti lidem těmi chemikáliemi poškodí či zničí zdraví - je to pro nacisty jedině dobře - potom tyto postižené lidi mohou "léčit" dalšími chemikáliemi, chemoterapií, elektrošoky, nebylinnými lektvary, ozařováním, ...  - ničit jim zdraví ještě více.

Dospělý člověk se vyléčí sám, jen s radami, a dítěti je potřeba pomoci - rodiče mu pomohou.

Přirozené je léčit člověka klidem, tichem, láskou, přiměřeným teplem nebo chládkem, čistotou lůžka i svěžího vzduchu v místnosti, čistou vodou, nezávadnými potravinami ( ne geneticky pozměněnými zrůdnostmi, a ne chemikalisovanými ( hnojenými uměle ) - opět vynálezy nacistů ), a dobrými radami / utěšujícím slovem.

Lidé jsou vnímavé bytosti; ne strojky, do kterých nasypeš prášek / chemickou vodičku, a on zase bude fungovat jako dříve. Takto to nefunguje.

Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #24 : Listopad 06, 2018, 03:41:25 pm »

Lenke - manzelka ma pacientov napr. s tymito chorobami

1. Chronická obstrukční plicní nemoc
2. Alergie na rozne latky - rastliny, zvierata ...

Ako navrhujes aby im pomohla tak, aby ich z toho vyliecila?
Ake dobre rady im ma dat?

Prichadzaju aj utecenci, ktori maju tuberkulozu - staci im dat dobre rady? Ktore konkretne?
A preco su ti utecenci chori, nejedli geneticky pozmenene zrudnosti, ale biopotraviny z malych ekologicky hospodariacich farmiciek niekde v Syrii alebo v Afganistane, nejedli potrabiny hnojene umele, mali cistu afgansku vodu a sviezi vzduch pohoria Kundus ...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #25 : Listopad 06, 2018, 03:47:19 pm »

Lenke - preco sa ludia napr. pred takymi 200 rokmi dozivali v Europe priemerne tak 40-45 rokov?
preco umierali deti v rannom veku, preco bola ovela vyssia umrtnost pri porodoch (deti aj matky?)


ved ludia nejedli tie fasisticke potraviny, dychali cisty vzduch, liecili sa bylinnymi lektvary, nepoznali ozarovanie ...

som hlupak, ,nechapem to ...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #26 : Listopad 07, 2018, 06:24:55 am »

Lenke - na internete som cital citat:

"Ahojte, pred týždňom ma neskutočným spôsobom rozbolela osmička zub - nedalo sa vydržať (už v minulosti mi bolo povedané, že budú musieť ísť von - tlačia na ostatné), tak som navštívila môjho zubára. Dal mi antibiotika a výmenný lístoček na stomatochirurgiu. Po 3 dňoch užívania antibiotík bolesť ustúpila, nie však úplne - bolela ma sánka, nedokázala som ju dostatočne otvoriť. Na chirurgii mi doktorka rozrezala dasno - vraj aby sa zub vytlačil o čosi bezbolestnejšie von sám. Trhať mi ho teraz nechcela (vraj by ma to strašne bolelo, tak počkáme ešte chvíľu kým vyrastie). Tak či onak mám teraz dieru v ďasne, hlboko na spodu je zub, celé je to opuchnuté, krvácajúce, bolestivé, obávam sa jesť na tej strane ... najviac ma však straší zvláštne narezané a opuchnuté miesto z vonkajšej strany (z tejto strany sa bude v budúcnosti zub vysekávať?) a miesto nad  kde sa tvoria akoby pluzgieriky - krvné zrazeninky Smutek Viete poradiť niečo na tento problém a ako to riešiť? Ďakujem!"

Ake ciste prirodne lektvary na ten problem odporucas?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #27 : Listopad 07, 2018, 09:45:41 am »

Lenke - manzelka ma pacientov napr. s tymito chorobami

1. Chronická obstrukční plicní nemoc
2. Alergie na rozne latky - rastliny, zvierata ...

Ako navrhujes aby im pomohla tak, aby ich z toho vyliecila?
Ake dobre rady im ma dat?

Rudo, blázníš, nebo si ze mne utahuješ ? Vždyť odpověď na to je zřejmá !

Jestliže má někdo alergii či potíže s plícemi, pohybuje se v prostředí alergenů a/nebo zanedbává tělesnou čistotu.

To znamená: buď odstranit alergeny z jeho prostředí nebo ho přemístit do jiného prostředí + ( = a/nebo ) u něj zlepšit tělesnou čistotu, tj. vhodné návyky.

Alergeny se z prostředí někdy odstranit nedají ( zplodiny z výfukových plynů, když někdo bydlí blízko, kde jezdí auta, práce v továrně se smrady jakéhokoliv druhu, práce v prodejně drogerie, pojídání nacistické GMO zeleniny ze Španělska-Holandska, ...  ), a přemístit se někdo někdy také nemůže ( např. už v nevhodném prostředí koupil byt nebo se ve špinavém či stresovém prostředí nechá vázat prací aj. ).

V každém případě záleží na inteligenci daného jedince ( alergika, či obecně: nemocného ), jestli se chce vyléčit, nebo jestli se chce jen jako-léčit ( nechávat se práškovat a prolejvat chemikáliemi ), aby byl stále nemocný - stále trpěl.

Pokud se chce léčit, je vyléčitelný ( 100 % lidí je ); pokud ovšem na něčem lpí ( vydělávání peněz s vidinou baráku později, hon na samičku, trhání rekordů všeho druhu, ... ) pomoci mu není, protože zemře jako bohatý s kapavkou, automobilový závodník hluboko v lese, slintající televizní divák s pomočováním apod.




Prichadzaju aj utecenci, ktori maju tuberkulozu - staci im dat dobre rady? Ktore konkretne?
A preco su ti utecenci chori, nejedli geneticky pozmenene zrudnosti, ale biopotraviny z malych ekologicky hospodariacich farmiciek niekde v Syrii alebo v Afganistane, nejedli potrabiny hnojene umele, mali cistu afgansku vodu a sviezi vzduch pohoria Kundus ...


Opět nepochopení situace.

stručně:

Do země si nelifrujeme jiné lidi, než jsme my ( např. u Slovanů jsou to bílí lidé s modrýma kulatýma očima; u Germnánů to samé, jen s očima menšíma, a trochu do stran protáhlýma ), a pokud to primitivové dělají, zaniknou.

obšírně:

Buď jsme národ ( Češi, Němci, Rusové, Albánci ), nebo jsme banda blbů, která si nechá poroučet od psychopatů či fanatiků ( např. nacisti, Čingischán, Napoleon atd. ), no a pak strádá celý národ.
Takže jestliže dnes Němcům vládnou pomatenci ( a zároveň psychopati ) - nacisti ( 2., 3., 4. pokolení těch ze 2. SV ), kteří nerozumějí životu, jen jsou chamtiví, a tudíž vedou tu skupinu tak špatně ( materialisticky ), jak vedou, nelze se divit, že ta skupina ( či národ ) trpí, a jde do záhuby.
kontrolní otázka: Kolik dnes žije v Německu pravých ( originálních ) Němců ?

vysvětlení: Nacisti založili svou filosofii na hmotě ( materialismu ) - honit vše přes peníze, a co největším vzdálení od duševna / Boha / zdravého rozumu - tj. žít tak, jak jsme my, lidi, žili po miliony let.

Na což každý člověk reaguje, protože každý je citlivá vnímavá bytost, a vzpouzí se tomu ( deprese, alergie, zácpy, revolta, odmítání toho či onoho, ... ).

Takže když nacisti chtějí, aby lidi makali co nejvíce, aby z nich nacisti měli co nejvíce peněz a nad nimi co největší moc, lidé na to reagují tím, že jim klesá výkonnost ( podvědomé deprese ), a přestávají se z toho stresu rozmnožovat ( viditelný případ jsou bílí Němci, bílí Francouzi, ... ). Samozřejmě, že i nacisti chtějí na zemi přežít, protože mají pud sebezáchovy ( jsou to stejní živočichové, jako každý jiný člověk ), tak koukají, aby udrželi v nacistických zemích populaci, která by na ně vydělávala, a tím jim zajistila moc a přežití. Aby ti nacisti nezanikli. A tak lifrují do země novodobé otroky ( nejenom výkonné mozky, ale i makáčské ruce ), jako to lifrovali černošské otroky do Ameriky někdy v tom 17., 18 a 19. století. Jenže většina z těch, kteří do Německa přišli ( a, přiznejme si to, všichni jsme byli otroci, kdož to pochopili ), také odešli nebo ho začali brutálně vysávat na dávkách, protože pochopili, že je ten systém protilidský, nemorální, materialistický bez špetky citu = zrůdný.

Takže nacisti, tím, že do Německa ( a nejen tam ) lifrují otroky, tak ty země rozkládají, a ty země zaniknou. Jako každá říše zla, a je jedno, jestli to byla ve své době Čína, Egypt, Monglosko či kdo.

Národ ( či jazyková skupina ) si do svého čela musí volit vždy sociálně nejinteligentnější jedince ( nikoliv zrůdně nejinteligentnější, kteří jsou jejich pravý opak, kteří se ovšem dokážou perfektně krýt, jak jsou prolhaní ), a ne že se nechá zastrašit nejagresivnějšími nejkřiváčtejšími prolhanými psychopaty ze svého středu, a ti ji začnou ovládat. Ty je potřeba vsadit do chládku, aby si uvědomili, že řídit lidskou společnost je něco jiného, než chamtit pro vlastní kapsu nebo si tím nafukovat ego ( honit se za mocí ), jak se to posledních 1000 let děje na anglosaských územích ( od Germánie až po Ameriku ).


Dopovím to večer.
« Poslední změna: Listopad 07, 2018, 09:55:33 am od Lenke » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #28 : Listopad 07, 2018, 10:22:17 am »

nemusis dopovedat - ja aj tak nechapem situaciu ...

alergeny su napriklad aj pel (ceky "pyl") roznych trav, stromov atd.

tuberkulozu ba mali afganci aj kebyze ziju len v Afganistane a nikdy by tam ziadny okupanti neprisli

ludia masovo umierali na choroby uz aj pred 2000 rokmi


ale uzavrime to tak - ja to nechapem a ty do toho vidis

ja chcem zomriet sprosty a medzi fasistami
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #29 : Listopad 07, 2018, 10:26:52 pm »

Rudo, ty se nesnažíš pochopit, a "diskutuješ" jen proto, abys popichoval. To vím už dávno. Proto jsi to tak uzavřel. Ale přesto jsem se ti alespoň něco snažil vysvětlit.

Vím, že čím větší materialista člověk je, tím užší duševní obzor má.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München