Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 2 izbovy byt na prenajom Olching  (Přečteno 22350 krát)
kaskaaa



Karma: 1
Příspěvků: 15


« : Září 19, 2018, 12:04:48 pm »

Ahojte citat pozorne.

Od 1.4 pripadne aj skor ponukame do prenajmu 2 izbovy byt v Olchingu cast Neu esting.
Mesacny najom s elektrinou a internetom je 950 eur. Plus ARD kazde 3 mesiace.
Hladame slusny PAR so stalym prijmom
V pripade viac info piste spravu.
Zaznamenáno
luboboss



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Září 20, 2018, 07:35:25 am »

Ahojte.

Znamy (PAR) hladaju byt do prenajmu. Ak je tento inzerat este aktualny poslali by ste mi kontakt na Vas (najlepsie tel. cislo) aby som im ho preposlal?

Dakujem.
Zaznamenáno
rohit



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Září 20, 2018, 12:47:18 pm »

Dobrý deň, mám vážny záujem o prenájom Vášho bytu. Ja a môj manžel pracujeme v Mníchove a máme stále príjmy - nemecké pracovné zmluvy. Byt by sme chceli do prenájmu čo najdlhšiu dobu, nakoľko sa chceme v Mníchove natrvalo usadiť. Prosím, pošlite mi kontakt na Vás alebo ma kontaktujte, ako je to pre Vás výhodnejšie. Moje t.č. je +491632259405. Ďakujem a prajem pekný deň...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München