Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: úvěr  (Přečteno 32692 krát)
vladous



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Listopad 26, 2019, 02:30:13 pm »

Dobrý den,prosím o radu kteří žijí v Německu a nebo pracují,
Jsem v Německu zaměstnán na dobu neurčitou mám německé konto Schufa v pořádku.
chtěl jsem v Německu požádat o úvěr.bohužel jsem narazil na problém že bydlím v Cz a ne v D? Smích
Mám to 40 km max na hranice proto mi nepujčí ;)Prosím řešil někdo takový problém?opravdu nechce se mi stěhovat 40 km Smích Smích Smích.
v cz pujčit nejde mam plat s D v eurech.chci to řesit pouze v Německu
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1 : Listopad 28, 2019, 02:29:21 pm »

Stačí si v Česku otevřít konto a výplatu nechat posílat tam.
Na příjem z Německa dostal kámoš hypotéku takovou, že by musel být v Česku nejméně ředitel banky - na stejný produkt  Mrknutí
Účetní zaměstnavatele jen změní IBAN a není potřeba se stěhovat.
Zaznamenáno
vladous



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Listopad 29, 2019, 12:59:11 pm »

Zdravím ja v cz zadat o úvěr nemohu,proto  se ptám na nemecko,je banka která neřeší bydleni v nemecku?
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #3 : Listopad 29, 2019, 02:07:43 pm »

Prvotní dotaz se týkal ,,problému" že se nechceš stěhovat 40km...
Ne že nemůžeš, ale že to nejde a že se Ti nechce stěhovat...  Mrknutí dost zásadní rozdíl, protože normálně to jde... Mrknutí

Vzhledem k tomu, že jsme několikrát museli uvádět jak současné, TAK I PŘEDCHOZÍ BYDLIŠTĚ v DE, tak velice pochybuji, že by to nějak šlo, je to jedna z podmínek, stejně jako v jakékoli jiné zemi  Kroutím očima



 
Zaznamenáno
vladous



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Prosinec 01, 2019, 03:29:34 pm »

Ahoj,nechce se mi z důvodu zbitecnosti,v Německu nemám žádný problém,vyřeší to přechodné bydlení?
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #5 : Prosinec 05, 2019, 05:05:33 pm »

Netuším o jakém přechodném bydlení je řeč Mrknutí
Já mám v české občance české bydliště (tam co jsem před 10lety bydlel) a v Německu buď přihlášeny jsem, nebo nejsem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München